CENA ODBORNEJ MONTÁŽE:

 

Štandardná montáž klimatizácie v cene 267 € s DPH  pre jednotky o výkonu 2,0 kW - 4,9 kW zahŕňa:

Montáž vnútornej a vonkajšej jednotky, prieraz cez stenu, prekrytie najbližšieho nábytku krycou plachtou, vysávanie všetkých vrtaných otvorov, upevnenie vnútornej jednotky na stenu, upevnenie vonkajšej jednotky na stenu, konzola vonkajšej jendotky, odvod kondenzátu do 4m, lištovanie do 4m potrubia, Medené izolované potrubie o hrúbky 1mm (1/4,3/8 do 4 metrov, vysprávka dier, elektrické prepojenie medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou, El. napojenie 230V do 5 metrov, sprevádzkovanie klimatizácie, vakuovanie, základné zaškolenie.

Štandardná montáž klimatizácie v cene 279 € s DPH  pre jednotky o výkonu 5,0 kW -  6,3 kW zahŕňa:

Montáž vnútornej a vonkajšej jednotky, prieraz cez stenu, prekrytie najbližšieho nábytku krycou plachtou, vysávanie všetkých vrtaných otvorov, upevnenie vnútornej jednotky na stenu, upevnenie vonkajšej jednotky na stenu, konzola vonkajšej jendotky, odvod kondenzátu do 4m, lištovanie do 4m potrubia, Medené izolované potrubie o hrúbky 1mm (1/4,1/2 do 4 metrov, vysprávka dier, elektrické prepojenie medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou, El. napojenie 230V do 5 metrov, sprevádzkovanie klimatizácie, vakuovanie, základné zaškolenie.

Štandardná montáž klimatizácie v cene 294 € s DPH  pre jednotky o výkonu 6,4 kW -  7,9 kW zahŕňa:

Montáž vnútornej a vonkajšej jednotky, prieraz cez stenu, prekrytie najbližšieho nábytku krycou plachtou, vysávanie všetkých vrtaných otvorov, upevnenie vnútornej jednotky na stenu, upevnenie vonkajšej jednotky na stenu, konzola vonkajšej jendotky, odvod kondenzátu do 4m, lištovanie do 4m potrubia, Medené izolované potrubie o hrúbky 1mm (1/4,5/8 do 4 metrov, vysprávka dier, elektrické prepojenie medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou, El. napojenie 230V do 5 metrov, sprevádzkovanie klimatizácie, vakuovanie, základné zaškolenie.

 

CENA DOPRAVY PRE VŠETKY PONÚKANÉ KLIMATIZÁCIE V ESHOPE JE 15 € v rámci KE a okolia.

Okresy mimo KE a okolia na dopyt. 

(doprava obsahuje: dopravné náklady, odvoz sutín a krabíc z miesta montáže, recyklačný poplatok)

V našej ponuke máme aj multisplitové jednotky značiek DAIKIN, MITSUBISHI, SINCLAIR, SAMSUNG, LG, TOSHIBA